Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Rekrutacja

Dlaczego CBA?

CBA jest nowoczesną służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

CBA zapewnia przestrzeń dla ludzi o różnych kompetencjach i zainteresowaniach. Stabilne zatrudnienie i szanse rozwoju znajdą tu nie tylko prawnicy i ekonomiści, ale także informatycy i teleinformatycy, analitycy, kadrowcy, finansiści, humaniści, elektronicy, psychologowie, infobrokerzy, pracownicy administracyjno-techniczni i wielu wielu innych.

W CBA można zatem pełnić służbę lub świadczyć pracę na rzecz Państwa Polskiego zarówno w jednostkach merytorycznych, jak i w jednostkach wsparcia administracyjnego.

 

 

 

          "Korupcja zagraża praworządności, demokracji, prawom człowieka, narusza zasady uczciwości społecznej spowalnia rozwój gospodarczy i zagraża stabilności instytucji demokratycznych i moralnym podstawom państwa"

(preambuła prawno - karnej konwencji o korupcji podpisanej przez Rzeczpospolitą Polską dniu 27 stycznia 1998 r. w Strasburgu).

 

Centralne Biuro Antykorupcyjne

- zawsze w interesie Polski –

do góry