Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

15.06.2022 Zawody strzeleckie służb specjalnych RP o puchar Szefa CBA

15.06.2022
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA

Wczoraj, w związku z 16.rocznicą powołania CBA odbyły się zawody strzeleckie służb specjalnych RP o puchar Szefa CBA.

Turniej był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, ale także sposobnością do zaprezentowania swoich umiejętności oraz doskonałą okazją do popularyzowania sportu strzeleckiego wśród funkcjonariuszy służb.

Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW), Agencji Wywiadu (AW), Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA), Służby Kontrwywiadu Wojskowego (SKW) oraz Służby Wywiadu Wojskowego (SWW). W ramach zawodów przeprowadzono również konkurencję VIP przeznaczoną dla gości honorowych.

Uczestnicy zmagali się w konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet I i III miejsce zajęły funkcjonariuszki CBA, natomiast II miejsce zajęła funkcjonariuszka SWW.

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn I i II miejsce zajęli reprezentanci AW, natomiast III miejsce przedstawiciel SWW.

W klasyfikacji zespołowej miejsce I zajęła drużyna AW, II miejsce zdobyła drużyna SWW, natomiast III miejsce na podium zajęła drużyna CBA.

Zwycięzcy otrzymali puchary. Nagrody i gratulacje przekazał Zastępca Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Daniel Karpeta. Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy jednocześnie wszystkim uczestnikom za udział w zawodach!

Zespół Prasowy CBA

 

do góry