Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

25.04.2007 Zarzuty korupcji dla szefa centrum rehabilitacji

25.04.2007

Funkcjonariusze CBA zatrzymali 53-letniego dyrektora centrum rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornej oraz 41-letniego zastępcę ordynatora oddziału tej kliniki. Mężczyznom jeszcze dzisiaj zostanie przedstawionych szereg zarzutów korupcyjnych. W domu Pawła B. zabezpieczono prawie 100 tysięcy złotych w gotówce oraz dokumentacje medyczną. Została uruchomiana specjalna infolinia dla osób mogących wnieść dodatkowe informacje do śledztwa.

Wieczorem w poniedziałek, tuż po 20.00, funkcjonariusze CBA weszli do gabinetu lekarskiego i domu Pawła B. znajdujących się w jednej z podwarszawskich miejscowości. W trakcie drobiazgowego przeszukania, w sejfie i w kopertach ukrytych w szafkach, agenci ujawnili prawie 100 tysięcy złotych w różnych walutach. Oprócz gotówki, na poczet ewentualnych przyszłych kar, zabezpieczono także terenowego Nissana. W ręce funkcjonariuszy trafiła dokumentacja medyczna oraz komputery osobiste. Przeszukania dokonano również w mieszkaniu Krzysztofa J..

Mężczyznom jeszcze dzisiaj zostanie przedstawionych szereg zarzutów korupcyjnych. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Nadal ustalane są kolejne okoliczności i szczegóły sprawy oraz zakres odpowiedzialności zatrzymanych. Dlatego też liczymy na pomoc świadków i osób mogących udzielić informacji w tej sprawie. W tym celu została uruchomiana specjalna infolinia, prosimy o kontakt pod numerem: 0 604 718 586.

Gabinet Szefa CBA

do góry